H30-2

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Jelle Berghuis
Aanvoerder Mark van Nijnatten
trainingslid Okke Bosgra
trainingslid Allard Ruijs
trainingslid Sietse Waanders

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Spitsbergen H30-1 Maarn H30-1 10:45
Geldermalsen H30-1 Nieuwegein H30-1 11:30
Doorn H30-2 Phoenix H30-3 12:45
Shinty H30-2 Fletiomare H30-3 13:15

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Maarn H30-1 8 18 6 0 2
2 Phoenix H30-3 8 16 5 1 2
3 Shinty H30-2 8 16 4 4 0
4 Spitsbergen H30-1 8 11 3 2 3
5 Doorn H30-2 8 11 3 2 3
6 Nieuwegein H30-1 8 8 2 2 4
7 Kampong H30-5 8 7 2 1 5
8 Fletiomare H30-3 8 6 1 3 4
9 Geldermalsen H30-1 8 6 1 3 4

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
10 mrt SV Phoenix H30-3 12:45 thuis - Veld 2
24 mrt MHCN H30-1 12:45 thuis - Veld 2
7 apr SV Kampong Hockey H30-5 14:15 uit
14 apr HC Geldermalsen H30-1 11:30 uit
21 apr DMHC Shinty H30-2 12:15 thuis - Veld 2
26 mei VMHC Spitsbergen H30-1 10:45 uit
2 jun MHC Maarn H30-1 14:45 thuis - Veld 2
16 jun MHC Fletiomare H30-3 10:45 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Nieuwegein H30-1 Geldermalsen H30-1 (4-1)final
Phoenix H30-3 Doorn H30-2 (6-1)final
Maarn H30-1 Spitsbergen H30-1 (0-1)final
Fletiomare H30-3 Shinty H30-2 (2-2)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Spitsbergen H30-1 Fletiomare H30-3 (5-1)final
Shinty H30-2 Phoenix H30-3 (1-1)final
Geldermalsen H30-1 Maarn H30-1 (3-5)final
Kampong H30-5 Nieuwegein H30-1 (4-1)scheduled
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Nieuwegein H30-1 Doorn H30-2 (0-3)final
Fletiomare H30-3 Maarn H30-1 (2-4)final
Kampong H30-5 Geldermalsen H30-1 (1-1)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Doorn H30-2 Kampong H30-5 (2-1)final
Geldermalsen H30-1 Fletiomare H30-3 (2-1)final
Shinty H30-2 Nieuwegein H30-1 (1-1)final
Maarn H30-1 Phoenix H30-3 (5-1)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Kampong H30-5 Shinty H30-2 (0-1)final
Phoenix H30-3 Fletiomare H30-3 (2-1)final
Nieuwegein H30-1 Spitsbergen H30-1 (3-2)final
Doorn H30-2 Geldermalsen H30-1 (1-1)final
DONDERDAG 12 OKTOBER 2023
Phoenix H30-3 Spitsbergen H30-1 (0-2)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Spitsbergen H30-1 Kampong H30-5 (0-3)final
Shinty H30-2 Doorn H30-2 (2-1)final
Geldermalsen H30-1 Phoenix H30-3 (1-3)final
Maarn H30-1 Nieuwegein H30-1 (11-3)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Shinty H30-2 Geldermalsen H30-1 (2-0)final
Nieuwegein H30-1 Fletiomare H30-3 (1-1)final
Kampong H30-5 Maarn H30-1 (1-3)final
Doorn H30-2 Spitsbergen H30-1 (1-0)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Spitsbergen H30-1 Shinty H30-2 (3-3)final
Fletiomare H30-3 Kampong H30-5 (5-2)final
Maarn H30-1 Doorn H30-2 (4-1)final
Phoenix H30-3 Nieuwegein H30-1 (2-1)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Kampong H30-5 Phoenix H30-3 (1-3)final
Geldermalsen H30-1 Spitsbergen H30-1 (2-2)final
Shinty H30-2 Maarn H30-1 (4-3)final
Doorn H30-2 Fletiomare H30-3 (2-2)final