D30-2

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Judith van den Boogaard-van Ecke
Aanvoerder Milou van Wijnen
Trainer Jaap Zijlstra

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Kromhouters D30-1 Maarn D30-1 10:30
Woerden D30-1 Fletiomare D30-3 10:45
Doorn D30-2 Phoenix D30-2 11:00
Culemborg D30-1 IJsseloever D30-1 11:30
Maarssen D30-3 Voordaan D30-4 13:15

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 IJsseloever D30-1 9 22 7 1 1
2 Doorn D30-2 9 18 5 3 1
3 Fletiomare D30-3 9 18 5 3 1
4 Maarn D30-1 9 13 4 1 4
5 Woerden D30-1 9 12 3 3 3
6 Culemborg D30-1 9 10 2 4 3
7 Kromhouters D30-1 9 9 2 3 4
8 Phoenix D30-2 9 8 2 2 5
9 Maarssen D30-3 9 7 1 4 4
10 Voordaan D30-4 9 6 2 0 7

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
10 mrt SV Phoenix D30-2 11:00 thuis - Veld 2
17 mrt MHC Fletiomare D30-3 14:45 uit
24 mrt MMHC Voordaan D30-4 11:00 thuis - Veld 2
7 apr MHC Woerden D30-1 10:45 uit
14 apr MHV Maarssen D30-3 15:00 uit
21 apr CMHC D30-1 10:30 thuis - Veld 1
26 mei THCC De Kromhouters D30-1 n.n.b uit
2 jun MHC Maarn D30-1 12:45 thuis - Veld 2
16 jun HC IJsseloever D30-1 13:00 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Voordaan D30-4 Maarssen D30-3 (2-0)final
Maarn D30-1 Kromhouters D30-1 (3-1)scheduled
Phoenix D30-2 Doorn D30-2 (2-4)final
Fletiomare D30-3 Woerden D30-1 (2-3)final
IJsseloever D30-1 Culemborg D30-1 (3-2)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Woerden D30-1 Voordaan D30-4 (3-1)final
Kromhouters D30-1 IJsseloever D30-1 (2-3)final
Doorn D30-2 Fletiomare D30-3 (0-1)final
Culemborg D30-1 Phoenix D30-2 (2-2)final
Maarssen D30-3 Maarn D30-1 (2-3)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Voordaan D30-4 Doorn D30-2 (0-5)final
Fletiomare D30-3 Culemborg D30-1 (2-1)final
IJsseloever D30-1 Maarn D30-1 (3-0)final
Phoenix D30-2 Kromhouters D30-1 (5-0)final
Woerden D30-1 Maarssen D30-3 (2-1)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Culemborg D30-1 Voordaan D30-4 (2-1)final
Doorn D30-2 Woerden D30-1 (3-3)final
Maarn D30-1 Phoenix D30-2 (1-2)final
Maarssen D30-3 IJsseloever D30-1 (0-5)final
Kromhouters D30-1 Fletiomare D30-3 (0-0)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Woerden D30-1 Culemborg D30-1 (1-1)final
Voordaan D30-4 Kromhouters D30-1 (1-4)final
Doorn D30-2 Maarssen D30-3 (2-2)final
Phoenix D30-2 IJsseloever D30-1 (1-5)final
Fletiomare D30-3 Maarn D30-1 (1-0)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Maarn D30-1 Voordaan D30-4 (3-1)final
IJsseloever D30-1 Fletiomare D30-3 (2-2)final
Kromhouters D30-1 Woerden D30-1 (3-1)final
Culemborg D30-1 Doorn D30-2 (1-3)final
Maarssen D30-3 Phoenix D30-2 (3-1)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Doorn D30-2 Kromhouters D30-1 (1-1)final
Woerden D30-1 Maarn D30-1 (1-3)final
Fletiomare D30-3 Phoenix D30-2 (4-2)final
Culemborg D30-1 Maarssen D30-3 (3-3)final
Voordaan D30-4 IJsseloever D30-1 (2-5)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
IJsseloever D30-1 Woerden D30-1 (2-1)final
Maarn D30-1 Doorn D30-2 (1-3)final
Kromhouters D30-1 Culemborg D30-1 (1-5)final
Phoenix D30-2 Voordaan D30-4 (0-1)final
Fletiomare D30-3 Maarssen D30-3 (2-2)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Culemborg D30-1 Maarn D30-1 (1-1)final
Woerden D30-1 Phoenix D30-2 (0-0)final
Doorn D30-2 IJsseloever D30-1 (4-1)final
Maarssen D30-3 Kromhouters D30-1 (2-2)final
Voordaan D30-4 Fletiomare D30-3 (2-4)final