D30-1

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Carline Borest
Aanvoerder Viviane Hazelhoff Roelfzema
Trainer Arjan van Zanen

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Shinty D30-1 Amersfoort D30-1 9:30
Doorn D30-1 Schaerweijde D30-1 10:30
Gooische D30-2 Laren D30-1 10:45
Naarden D30-1 Voordaan D30-1 12:30
Loenen D30-1 Kampong D30-3 14:30
Phoenix D30-1 Pinoké D30-2 16:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Voordaan D30-1 11 31 10 1 0
2 Schaerweijde D30-1 11 25 8 1 2
3 Laren D30-1 11 21 6 3 2
4 Shinty D30-1 11 20 6 2 3
5 Doorn D30-1 11 16 5 1 5
6 Loenen D30-1 11 16 5 1 5
7 Amersfoort D30-1 11 16 4 4 3
8 Kampong D30-3 11 11 3 2 6
9 Naarden D30-1 11 10 3 1 7
10 Gooische D30-2 11 10 2 4 5
11 Pinoké D30-2 11 8 2 2 7
12 Phoenix D30-1 11 3 1 0 10

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
3 mrt Schaerweijde D30-1 10:30 thuis - Veld 1
10 mrt Pinoké D30-2 n.n.b uit
17 mrt MMHC Voordaan D30-1 10:30 thuis - Veld 1
24 mrt Larensche Mixed Hockey Club D30-1 10:30 uit
7 apr Hockeyclub Amersfoort D30-1 10:30 thuis - Veld 1
14 apr Gooische Hockey Club D30-2 10:45 uit
21 apr Hockey Club Naarden D30-1 10:30 thuis - Veld 2
26 mei SV Phoenix D30-1 n.n.b uit
2 jun DMHC Shinty D30-1 n.n.b uit
9 jun Loenense MHC D30-1 10:30 thuis - Veld 1
16 jun SV Kampong Hockey D30-3 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Schaerweijde D30-1 Doorn D30-1 (2-0)final
Amersfoort D30-1 Shinty D30-1 (2-2)final
Laren D30-1 Gooische D30-2 (4-1)final
Kampong D30-3 Loenen D30-1 (2-3)final
Voordaan D30-1 Naarden D30-1 (5-1)final
Pinoké D30-2 Phoenix D30-1 (2-0)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Phoenix D30-1 Voordaan D30-1 (0-5)final
Shinty D30-1 Kampong D30-3 (4-1)final
Loenen D30-1 Schaerweijde D30-1 (2-3)final
Doorn D30-1 Pinoké D30-2 (3-1)final
Gooische D30-2 Amersfoort D30-1 (1-3)final
Naarden D30-1 Laren D30-1 (0-3)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Schaerweijde D30-1 Kampong D30-3 (4-2)final
Laren D30-1 Phoenix D30-1 (3-0)final
Amersfoort D30-1 Naarden D30-1 (1-1)final
Pinoké D30-2 Loenen D30-1 (1-7)final
Gooische D30-2 Shinty D30-1 (2-1)final
Voordaan D30-1 Doorn D30-1 (5-2)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Phoenix D30-1 Amersfoort D30-1 (1-8)final
Loenen D30-1 Voordaan D30-1 (1-2)final
Shinty D30-1 Schaerweijde D30-1 (0-3)final
Kampong D30-3 Pinoké D30-2 (3-2)final
Doorn D30-1 Laren D30-1 (1-0)final
Naarden D30-1 Gooische D30-2 (3-1)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Voordaan D30-1 Kampong D30-3 (5-0)final
Naarden D30-1 Shinty D30-1 (3-4)final
Gooische D30-2 Phoenix D30-1 (4-0)final
Laren D30-1 Loenen D30-1 (5-2)final
Amersfoort D30-1 Doorn D30-1 (1-0)final
Pinoké D30-2 Schaerweijde D30-1 (0-2)final
DONDERDAG 12 OKTOBER 2023
Schaerweijde D30-1 Voordaan D30-1 (1-4)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Phoenix D30-1 Naarden D30-1 (2-1)final
Shinty D30-1 Pinoké D30-2 (3-0)final
Loenen D30-1 Amersfoort D30-1 (1-0)final
Doorn D30-1 Gooische D30-2 (5-2)final
Kampong D30-3 Laren D30-1 (1-1)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Phoenix D30-1 Shinty D30-1 (1-2)final
Naarden D30-1 Doorn D30-1 (1-3)final
Laren D30-1 Schaerweijde D30-1 (2-1)final
Amersfoort D30-1 Kampong D30-3 (4-1)final
Gooische D30-2 Loenen D30-1 (2-2)final
Voordaan D30-1 Pinoké D30-2 (4-2)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Shinty D30-1 Voordaan D30-1 (3-4)final
Doorn D30-1 Phoenix D30-1 (5-1)final
Schaerweijde D30-1 Amersfoort D30-1 (3-1)final
Loenen D30-1 Naarden D30-1 (0-1)final
Kampong D30-3 Gooische D30-2 (0-0)final
Pinoké D30-2 Laren D30-1 (0-2)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Phoenix D30-1 Loenen D30-1 (2-3)final
Gooische D30-2 Schaerweijde D30-1 (3-3)final
Laren D30-1 Voordaan D30-1 (2-2)final
Doorn D30-1 Shinty D30-1 (1-1)final
Amersfoort D30-1 Pinoké D30-2 (0-0)final
Naarden D30-1 Kampong D30-3 (2-0)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Kampong D30-3 Phoenix D30-1 (4-2)final
Loenen D30-1 Doorn D30-1 (2-1)final
Laren D30-1 Shinty D30-1 (2-3)final
Voordaan D30-1 Amersfoort D30-1 (4-0)final
Schaerweijde D30-1 Naarden D30-1 (2-1)final
Pinoké D30-2 Gooische D30-2 (3-3)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Shinty D30-1 Loenen D30-1 (1-0)final
Doorn D30-1 Kampong D30-3 (0-1)final
Naarden D30-1 Pinoké D30-2 (0-1)final
Amersfoort D30-1 Laren D30-1 (2-2)final
Gooische D30-2 Voordaan D30-1 (0-3)final
Phoenix D30-1 Schaerweijde D30-1 (0-5)final