H30-1

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Pepijn Melchers
Aanvoerder Pim van der Plank

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Huizen H30-2 Maarssen H30-2 10:45
Soest H30-1 Spandersbosch H30-1 12:00
Doorn H30-1 Houten H30-1 12:15
Kampong H30-2 Schaerweijde H30-3 12:30
Voordaan H30-3 Voordaan H30-2 14:00
Kromme Rijn H30-1 Laren H30-2 14:35

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Spandersbosch H30-1 11 26 8 2 1
2 Kampong H30-2 11 24 8 0 3
3 Doorn H30-1 11 23 7 2 2
4 Houten H30-1 11 22 7 1 3
5 Schaerweijde H30-3 11 21 6 3 2
6 Voordaan H30-2 11 16 5 1 5
7 Maarssen H30-2 11 13 4 1 6
8 Huizen H30-2 11 12 3 3 5
9 Voordaan H30-3 11 11 3 2 6
10 Kromme Rijn H30-1 11 9 3 0 8
11 Soest H30-1 11 8 2 2 7
12 Laren H30-2 11 4 1 1 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
3 mrt Hockey Club Houten H30-1 12:15 thuis - Veld 1
10 mrt 't Spandersbosch H30-1 n.n.b uit
17 mrt Schaerweijde H30-3 12:15 thuis - Veld 1
24 mrt Larensche Mixed Hockey Club H30-2 14:00 uit
7 apr SV Kampong Hockey H30-2 12:15 thuis - Veld 1
14 apr MHC Soest H30-1 n.n.b uit
21 apr HC Kromme Rijn H30-1 n.n.b uit
26 mei MMHC Voordaan H30-3 12:45 thuis - Veld 2
2 jun Huizer HC H30-2 14:45 uit
9 jun MHV Maarssen H30-2 12:15 thuis - Veld 1
16 jun MMHC Voordaan H30-2 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Schaerweijde H30-3 Kampong H30-2 (7-3)final
Voordaan H30-2 Voordaan H30-3 (1-1)final
Houten H30-1 Doorn H30-1 (1-3)final
Laren H30-2 Kromme Rijn H30-1 (3-7)final
Spandersbosch H30-1 Soest H30-1 (5-2)final
Maarssen H30-2 Huizen H30-2 (2-2)scheduled
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Voordaan H30-3 Houten H30-1 (0-2)final
Soest H30-1 Schaerweijde H30-3 (1-3)final
Huizen H30-2 Voordaan H30-2 (1-3)final
Doorn H30-1 Spandersbosch H30-1 (3-2)final
Kromme Rijn H30-1 Maarssen H30-2 (1-2)final
Kampong H30-2 Laren H30-2 (4-1)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Kampong H30-2 Kromme Rijn H30-1 (3-2)final
Spandersbosch H30-1 Voordaan H30-3 (1-1)final
Schaerweijde H30-3 Doorn H30-1 (1-3)final
Laren H30-2 Soest H30-1 (5-1)final
Voordaan H30-2 Maarssen H30-2 (2-0)final
Houten H30-1 Huizen H30-2 (3-2)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Doorn H30-1 Laren H30-2 (4-0)final
Soest H30-1 Kampong H30-2 (3-1)final
Huizen H30-2 Spandersbosch H30-1 (1-6)final
Maarssen H30-2 Houten H30-1 (1-3)final
Voordaan H30-3 Schaerweijde H30-3 (2-5)final
Kromme Rijn H30-1 Voordaan H30-2 (3-4)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Kampong H30-2 Doorn H30-1 (5-0)final
Schaerweijde H30-3 Huizen H30-2 (6-5)final
Spandersbosch H30-1 Maarssen H30-2 (7-1)final
Soest H30-1 Kromme Rijn H30-1 (2-3)final
Houten H30-1 Voordaan H30-2 (5-1)final
Laren H30-2 Voordaan H30-3 (1-5)final
WOENSDAG 11 OKTOBER 2023
Kromme Rijn H30-1 Houten H30-1 (3-5)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Voordaan H30-3 Kampong H30-2 (0-3)final
Huizen H30-2 Laren H30-2 (4-1)final
Doorn H30-1 Soest H30-1 (2-2)final
Voordaan H30-2 Spandersbosch H30-1 (1-3)final
WOENSDAG 25 OKTOBER 2023
Schaerweijde H30-3 Maarssen H30-2 (1-3)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Kampong H30-2 Huizen H30-2 (7-3)final
Schaerweijde H30-3 Voordaan H30-2 (3-2)final
Soest H30-1 Voordaan H30-3 (0-2)final
Doorn H30-1 Kromme Rijn H30-1 (4-0)final
Spandersbosch H30-1 Houten H30-1 (7-2)final
Laren H30-2 Maarssen H30-2 (3-4)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Houten H30-1 Schaerweijde H30-3 (2-2)final
Voordaan H30-2 Laren H30-2 (4-1)final
Voordaan H30-3 Doorn H30-1 (3-4)final
Huizen H30-2 Soest H30-1 (2-2)final
Maarssen H30-2 Kampong H30-2 (0-2)final
Kromme Rijn H30-1 Spandersbosch H30-1 (2-5)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Voordaan H30-3 Kromme Rijn H30-1 (1-2)final
Schaerweijde H30-3 Spandersbosch H30-1 (3-3)final
Doorn H30-1 Huizen H30-2 (3-3)final
Kampong H30-2 Voordaan H30-2 (2-1)final
Soest H30-1 Maarssen H30-2 (3-2)final
Laren H30-2 Houten H30-1 (2-5)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Maarssen H30-2 Doorn H30-1 (1-0)final
Huizen H30-2 Voordaan H30-3 (6-1)final
Houten H30-1 Kampong H30-2 (0-2)final
Spandersbosch H30-1 Laren H30-2 (2-1)final
Voordaan H30-2 Soest H30-1 (6-2)final
Schaerweijde H30-3 Kromme Rijn H30-1 (5-4)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Laren H30-2 Schaerweijde H30-3 (1-1)final
Soest H30-1 Houten H30-1 (5-6)final
Doorn H30-1 Voordaan H30-2 (3-0)final
Kampong H30-2 Spandersbosch H30-1 (2-4)final
Kromme Rijn H30-1 Huizen H30-2 (3-4)final
Voordaan H30-3 Maarssen H30-2 (4-2)final