MO18-3

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Maarten van der Hoek
Coach Arend van Houwelingen
Coach zaal Marcel van Dijk
Coach zaal Jasper van Gorp
Coach zaal Patrick de Wit
Coördinator bardiensten Esmeralda Oldenziel
Coördinator bardiensten Bianca Wouters
Fluiter Martin Witteveen
Hoofdtrainer Timo Nuijten
Manager Hinke Bagijn
Manager Sandra Borgsteijn
Wedstrijdtafel Wendy Kuijpers

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Leusden MO18-6 Soest MO18-5 14:00
Holestick MO18-2 Naarden MO18-8 14:00
Dorsteti MO18-3 Schaerweijde MO18-4 15:00
Kromme Rijn MO18-2 Doorn MO18-3 15:15

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Doorn MO18-3 4 12 4 0 0
2 Leusden MO18-6 4 9 3 0 1
3 Naarden MO18-8 4 7 2 1 1
4 Schaerweijde MO18-4 4 6 2 0 2
5 Kromme Rijn MO18-2 4 5 1 2 1
6 Soest MO18-5 4 3 1 0 3
7 Dorsteti MO18-3 4 2 0 2 2
8 Holestick MO18-2 4 1 0 1 3

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
2 mrt HC Kromme Rijn MO18-2 15:15 uit
9 mrt Holestick MO18-2 14:10 thuis - Veld 1
16 mrt Hockey Club Naarden MO18-8 n.n.b uit
23 mrt Schaerweijde MO18-4 12:20 thuis - Veld 1
30 mrt MHC Soest MO18-5 13:30 uit
6 apr MHC Leusden MO18-6 14:10 thuis - Veld 1
13 apr Dorsteti MO18-3 13:40 uit
20 apr HC Kromme Rijn MO18-2 12:05 thuis - Veld 2
11 mei Holestick MO18-2 12:30 uit
25 mei Hockey Club Naarden MO18-8 16:00 thuis - Veld 1

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 4 NOVEMBER 2023
Dorsteti MO18-3 Naarden MO18-8 (1-3)final
Leusden MO18-6 Kromme Rijn MO18-2 (4-3)final
Soest MO18-5 Holestick MO18-2 (8-2)scheduled
Schaerweijde MO18-4 Doorn MO18-3 (3-5)final
ZATERDAG 11 NOVEMBER 2023
Doorn MO18-3 Soest MO18-5 (6-2)final
Holestick MO18-2 Leusden MO18-6 (4-6)final
Naarden MO18-8 Schaerweijde MO18-4 (3-4)final
Kromme Rijn MO18-2 Dorsteti MO18-3 (3-3)final
ZATERDAG 18 NOVEMBER 2023
Leusden MO18-6 Doorn MO18-3 (1-6)final
Dorsteti MO18-3 Holestick MO18-2 (2-2)scheduled
Soest MO18-5 Schaerweijde MO18-4 (2-5)final
Kromme Rijn MO18-2 Naarden MO18-8 (5-5)final
ZATERDAG 25 NOVEMBER 2023
Doorn MO18-3 Dorsteti MO18-3 (4-1)final
Holestick MO18-2 Kromme Rijn MO18-2 (2-8)final
Schaerweijde MO18-4 Leusden MO18-6 (4-5)final
Naarden MO18-8 Soest MO18-5 (6-4)final